نانو محک بهبود
نیم ¬نگاهی به سامانه نمایشگاه مجازی آب ایران

نیم ¬نگاهی به سامانه نمایشگاه مجازی آب ایران

پایگاه خبری تحلیلی آب ایران: تغییرات روزافزون فن­‌آوری، ظهور کالاهای جدید، تنوع آن­ها و عدم آشنایی مصرف­ کننده توام با رقابت تولید­کنندگان از علل تشکیل نمایشگاه  می­‌باشد.

نمایشگاه عبارت است از فضای مناسب، استثنایی و خارق ­العاده که با استفاده از ارتباطات ایجاد شده در آن عرضه‌­کنندگان و بازدید­کنندگان می­‌توانند با فعالیت­‌های سازمان­ یافته و هماهنگ به مبادله کالاها، خدمات و اطلاعات بپردازند. نمایشگاه محل تلاقی عرضه‌­کنندگان و بازدید­کنندگان، محل ارائه تفکر جدید، محل مبادله اطلاعات، محلی برای تحقیق و تفحص، تکامل و توسعه و دستیابی به منابع جدید عرضه کالا و محل ارائه توانمندی­‌ها، ابتکارات، اختراعات و ابداعات است.

از آنجا که اکثر نمایشگاه­ های تخصصی بصورت سالانه و یا دو سالانه برگزار می‌­شوند، این سوال مطرح است که شرکت­ ها و تولیدکنندگان و سازمان­‌ها و بازرگانان و … چگونه می­ توانند در زمان­ های کوتاه­ تری به ارائه محصولات و خدمات و اخبار خود در یک فضای مشترک تخصصی بپردازند؟

سامانه نمایشگاه مجازی آب ایران در راستای پاسخگویی به این نیازها در فضای اینترنت فعالیت خود را آغاز نمود که تا به امروز با استقبال بسیاری از فعالان حوزه آب روبه­‌رو بوده است.

در این سامانه به هر یک از شرکت‌ها و سازمان‌ها فضای اختصاصی بعنوان غرفه مجازی تعلق گرفته و به­ مانند نمایشگاه واقعی، امکان ارائه خدمات به مراجعه‌­کنندگان ایجاد شده است. که از جمله امکانات می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • امکان ثبت غرفه مجازی
  • ارائه مشخصات عمومی شرکت‌ها و سازمان‌ها (اعم از معرفی فعالیت‌های شرکت، آپلود گواهینامه‌های مدیریتی و استانداردها، خط مشی، رزومه شرکت، رفرنس‌های کاری، آدرس، تلفن، فکس، ایمیل، نام مدیر عامل و …)
  • معرفی کالاها و خدمات
  • ارائه اطلاعات کامل محصولات و خدمات در صفحات اختصاصی (شامل کاتالوگ، دستورالعمل‌های بهره‌برداری و غیره)
  • مجله خبری (شامل ارائه اخبار و رویدادهای درون سازمانی و معرفی دستاوردها و فعالیت‌ها در قالب رپورتاژ خبری توسط مدیران شرکت)
  • برقراری تعامل مستقیم با مشتریان و بهره‌برداران از کالاهای ساخت شرکت و آشنایی با نظرات استفاده کنندگان از محصولات و خدمات شرکت
  • آپلود فایل‌های تصویری و فیلم از پروژه‌ها، مراحل تولید و سایر موضوعات مورد علاقه
  • امکانات تبلیغاتی از جمله بنرهای تبلیغاتی ثابت و چرخشی، خبرنامه پایگاه خبری تحلیلی آب ایران و شبکه­‌های اجتماعی (کانال تلگرام، اینستاگرام، لینکدین و …)

غرفه­‌های سایت نمایشگاه مجازی آب ایران در چند کلاس مختلف عرضه می­گردد که هرکدام بر حسب امکانات خود قیمت خاصی دارند برای اطلاع از قیمت­ها از بخش تعرفه­ ها بازدید فرمائید

 

دیدگاه خود را ارسال نمایید

ما را دنبال کنید

نانو,محک,بهبود نانو,محک,بهبود