نانو محک بهبود
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کاشان خبر داد تصفیه‌خانه فاضلاب شهر کاشان ۷۵درصد پیشرفت فیزیکی دارد

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کاشان خبر داد تصفیه‌خانه فاضلاب شهر کاشان ۷۵درصد پیشرفت فیزیکی دارد

کاشان نیوز: مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کاشان گفت: ۷۵میلیون یورو اعتبارح برای پروژه فاضلاب کاشان در نظر گرفته شده که تاکنون ۷۰درصد آن جذب شده است.
به گزارش اداره روابط عمومی شرکت آب وفاضلاب کاشان، مهندس محمد رضا اسدی درحاشیه بازدید نمایندگان و کارشناسان بانک توسعه اسلامی از پروژه تصفیه خانه فاضلاب شهر کاشان اظهارکرد: بررسی روند پیشرفت پروژه تصفیه خانه فاضلاب کاشان و بررسی مناقصه جمع‌آوری فاضلاب از اهداف اصلی این بازدید است.
وی با بیان اینکه بازدید نمایندگان و کارشناسان بانک توسعه اسلامی از پروژه فاضلاب شهر کاشان به صورت دوره ای صورت می‌گیرد، تصریح کرد: در حال حاضر پروژه تصفیه خانه فاضلاب شهر کاشان ۷۵درصد پیشرفت فیزیکی دارد وتا‌کنون ۷۰ درصد از منابع مالی آن جذب شده و طبق برنامه زمان بندی شده با بانک توسعه اسلامی تا پایان سال جاری تصفیه خانه فاضلاب کاشان در مدار بهره‌برداری قرار می‌گیرد.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کاشان به هدف دوم تیم بازدید کننده پرداخت و افزود: با توجه به مناقصه اخیری که برگزار شد، بخشی از شبکه جمع‌آوری فاضلاب به طول ۳۸ کیلومتربا هماهنگی شهرداری محترم کاشان به زودی آغاز خواهد شد.
وی خاطر نشان کرد: تاکنون حدود۸۶ درصد اعتبار برای کل پروژه وبالغ بر۷۰درصد اعتباربرای تصفیه خانه جذب وهزینه شده است.

 

دیدگاه خود را ارسال نمایید

ما را دنبال کنید

نانو,محک,بهبود نانو,محک,بهبود