نانو محک بهبود
آب،جشنواره،برج میلاد ،پساب،استفاده مجدد،کشاورزی ،آلودگی،نانو محک بهبود

جشنواره سالانه " آب" به فهم آب رسیدن!

29 دی ماه 1393،تهران برج میلاد
"آب" و انسان دو پدیده جدایی ناپذیر هستند، انسان برای ماندن و شدن به آب نیازمند است و "آب" برای حرکت به سمت مسیرهایی که برای او دشوار است به شعور انسان وابسته است و  تهدید هرکدام تهدیدی برای دیگری است.
 توجه معنا دار و هدفمند به "آب" در تمامی تاریخ انسان با ارزش بوده و امروزه با شدت گرفتن مصرف،مصرف گرائی و افزایش جمعیت جهانی از اهمیتی بیشتری نسبت به گذشته برخوردار شده است.
در اکثرجوامع دولت ها  عموما نه فقط پر جمعیت هستند بلکه پرمصرف ترین بخش جامعه نیز محسوب می گردند، اما با این وجود صرفا مردم را به مصرف بهینه دعوت می نمایند و در این توصیه،کمتر برای مصرف مناسب راهکار ارائه می نمایند.
انجمن مدیریت سبز ایران با همکاری بنیاد جهانی انرژی  تصمیم دارد تا با کمک خود مردم مناسب ترین راهکارهای تمیز نگاهداشتن،حفظ ،کاهش و مصرف بهینه "آب" را در حوزه های متعدد، شناسایی و در اختیار عموم قرار دهد و در ضمن به اشخاص حقیقی ویا حقوقی که بهترین یا اثربخش ترین پیشنهاد را ارائه نمایند پاداش های ارزشمندی داده و در یک مراسم بزرگ ملی از آنان قدردانی نماید.
لطفا بمنظور مشارکت درجشنواره سالانه آب، فرم جشنواره را تکمیل و به آدرس Info@Iran-gma.com ارسال نمایید تا بر اساس دستورالعمل مربوط در رقابت حضور داشته باشید.
هدف از گردآوری و جمع بندی پیشنهادات
  • شناسائی راهکارها و ایده های واقع گرایانه که توسط خود مردم(شامل صنایع،کشاورزی،صنوف، سازمان های دولتی و .....)  بعنوان مصرف کننده و آلوده کننده پیشنهاد می گردد.
  • مشارکت مردم در یک اقدام ملی همسو با سیاست های کلان دولت.
  • عموم جامعه با ایده ها و راه کارها آشنا گردند و آن را به خدمت گیرند.
  • حساس سازی بیش از پیش جامعه برای توجه به آب.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر فایل زیر را دریافت نمایید.
کلمات کلیدی:آب،جشنواره،برج میلاد ،پساب،استفاده مجدد،کشاورزی ،آلودگی،نانو محک بهبود

PDF

دیدگاه خود را ارسال نمایید

ما را دنبال کنید

نانو,محک,بهبود نانو,محک,بهبود