نانو محک بهبود
هفته آب،صرفه جویی،امنیت غذایی،محیط زیست ،سلامت،مدیرت تقاضا،نانو محک بهبود

عنوان های روزهای هفته صرفه جویی در مصرف آب 1393 اعلام شد

عناوین روزهای هفته صرفه جویی در مصرف آب(یکم تا هفتم تیرماه)، اعلام و پوستر این هفته از سوی روابط عمومی شرکت مدیریت منابع آب ایران منتشر شد.

به گزارش شبکه خبری آب ایران، نزدیک به ربع قرن است که روزهای یکم تا هفتم تیرماه هر سال به نام «هفته صرفه جویی در مصرف آب» نام گذاری شده است.
اگرچه این مناسبت در تقویم رسمی کشور درج نشده، اما به عنوان یک رویداد فرهنگی، در افکار عمومی و رسانه ها جای خود را باز کرده و هر سال به این مناسبت، کارهای فرهنگی - آموزشی زیادی برای ارتقای آگاهی های عمومی درباره آب و جلب توجه افکار عمومی به این مقوله حساس، انجام می شود.
در این هفته، برنامه های متعددی از سوی شرکت های بخش آب و آبفای کشور انجام می شود.
عنوان های روزهای این هفته که با هماهنگی انجام شده بین روابط عمومی های دو شرکت مادر تخصصی مدیریت منابع آب ایران و مهندسی آب و فاضلاب کشور، انتخاب شده به این شرح است:
یکشنبه 1/4/1393 - آب، «اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی»
دوشنبه 2/4/1393- آب، رسانه و فرهنگ
سه شنبه 3/4/1393- آب، امنیت غذایی و توسعه پایدار
چهارشنبه 4/4/1393- آب، محیط زیست و سلامتی همگانی
پنج شنبه 5/4/1393- آب و مدیریت تقاضا و مصرف آن
جمعه 6/4/1393- آب، آموزه های دینی و ارتقای آگاهی های عمومی
شنبه 7/4/1393- آب، قانون و قوه قضائیه
این گزارش می افزاید: پوستر هفته صرفه جویی در مصرف آب(یکم تا هفتم تیرماه) نیز از سوی روابط عمومی شرکت مدیریت منابع آب ایران منتشر شد.
*روابط عمومی های شرکت های آب منطقه ای می توانند فایل این پوستر(با کیفیت مناسب برای چاپ به صورت پوستر، بنر، استند و ... ) را با کلیک بر روی عنوان «روابط عمومی شرکت مدیریت منابع آب ایران» در پایین همین خبر دریافت کنند.*

دیدگاه خود را ارسال نمایید

ما را دنبال کنید

نانو,محک,بهبود نانو,محک,بهبود